Zmiana terminu webinarium dotyczącego świadczeń alimentacyjnych i porozwodowej opieki nad dziećmi

Data publikacji: 3 czerwiec 2020 14:33

Data modyfikacji: 3 czerwiec 2020 16:50

Z przyczyn organizacyjnych zostaliśmy zmuszeni do przełożenia spotkania poświęconego zagadnieniu świadczeń alimentacyjnych i porozwodowej opieki nad dziećmi, które pierwotnie miało się odbyć we środę, 3 czerwca o godzinie 18:00. Nowy termin to środa, 17 czerwca o godzinie 18:00. Osoby uprzednio zapisane na spotkanie zostały automatycznie przerejestrowane na nowy termin. Poniżej dołączamy dla przypomnienia szczegółowe informacje na temat spotkania. Przepraszamy za niedogodności.

Zapraszamy na webinarium, które poprowadzimy w formacie Q&A. Taka forma spotkania pozwoli uniknąć zbędnego teoretyzowania - nasi specjaliści odpowiedzą na konkretne, realne problemy. Webinarium obejmie swoim zakresem świadczenia alimentacyjne oraz zasady kontaktów rodziców z dziećmi.


Pytania, które zostaną zadane prawnikom, można przesyłać jeszcze przed rozpoczęciem spotkania za pomocą tego formularza. W tytule prosimy o umieszczenie hasła: "Pytanie na webinarium". Pytania będzie można zadawać także w trakcie spotkania.

Zarejestruj się: LINK

Autor: Administrator